Series
Ratings
141- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Temptation Island Season 5Rated ★ 4.0
Shadows House Season 2Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Korea's Next Top Model Season 1Rated ★ 4.5
Korea's Next Top Model Season 2Rated ★ 4.5- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 4.5
Korea's Next Top Model Season 4Rated ★ 4.5
Korea's Next Top Model GUYS & GIRLSRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Jewish MatchmakingRated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Final Space Season 1Rated ★ 5.0
Temptation IslandRated ★ 4.0