Movies
Ratings
526
Empire RecordsRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.5
CryptozooRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ThumbelinaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
It Ends with UsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.0
The GrinchRated ★ 3.0- MaestraRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
La ChimeraRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5