Movies
Ratings
145
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.0
29+1Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 0.5
Sing StreetRated ★ 5.0