Titles you rated
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.5- HeroRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0