Movies
Ratings
34
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0