Movies
Ratings
80
Cool RunningsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0