Movies
Ratings
61
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0