Movies
Ratings
518
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0