Series
Ratings
207
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5