Titles you rated
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0