Titles you rated
 Deadpool 2Rated ★ 2.0 Deadpool 2Rated ★ 2.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 2.5 Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
 Before I FallRated ★ 2.0 Before I FallRated ★ 2.0
 Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
 WALL-ERated ★ 5.0 WALL-ERated ★ 5.0
 Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5 Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
 Gone GirlRated ★ 3.5 Gone GirlRated ★ 3.5
 Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0 Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
 The Shape of WaterRated ★ 4.0 The Shape of WaterRated ★ 4.0
 Black PantherRated ★ 3.0 Black PantherRated ★ 3.0
 CocoRated ★ 3.0 CocoRated ★ 3.0
 The Greatest ShowmanRated ★ 2.0 The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
 Shaun of the DeadRated ★ 2.0 Shaun of the DeadRated ★ 2.0
 Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 1.0 Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 1.0
 This Is the EndRated ★ 2.0 This Is the EndRated ★ 2.0
 Take ShelterRated ★ 3.0 Take ShelterRated ★ 3.0
 NightcrawlerRated ★ 3.5 NightcrawlerRated ★ 3.5
 The ConjuringRated ★ 2.5 The ConjuringRated ★ 2.5
 The Blair Witch ProjectRated ★ 2.0 The Blair Witch ProjectRated ★ 2.0
 Super Dark TimesRated ★ 3.5 Super Dark TimesRated ★ 3.5