Titles you rated
DunkirkRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
A Quiet DreamRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 1.0
HerRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.5
Wild HogsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5