Series
Ratings
193
The ManipulatedRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
His Man Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 4.5