Movies
Ratings
783
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 1.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 1.5
The RoadRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.5
Friday the 13thRated ★ 2.0
The Red BaronRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.5