Movies
Ratings
518
This Means WarRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
StorksRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0