Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
TwisterRated ★ 1.5
Our TimesRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.5