Series
Ratings
144- TojiRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0- My Lady Boss, My HeroRated ★ 4.0
Pure Pumpkin FlowerRated ★ 4.0- Typhoon In That SummerRated ★ 4.0
My Love By My SideRated ★ 4.0
Heaven & EarthRated ★ 4.0- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 4.5
The Thorn BirdsRated ★ 3.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 4.0
Give Me FoodRated ★ 4.0
Cutie PieRated ★ 4.0- Country PrincessRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.5
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 4.5