Titles you rated
KikujiroRated ★ 5.0
Up for LoveRated ★ 2.5
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Poison Berry in my BrainRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
ControlRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.0
BrazilRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0