Movies
Ratings
198
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
In a Better WorldRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
InvictusRated ★ 3.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0