Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 2.0