Series
Ratings
48
NonstopRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0
Big MouthRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0