Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Hot BloodedRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 2.0
- Murder ReportRated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5- VirusRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.5
The Bone CollectorRated ★ 2.5
VideodromeRated ★ 3.5
Shot CallerRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 2.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
BrickRated ★ 1.0
Glengarry Glen RossRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 1.0