Movies
Ratings
38
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 1.0
BraveRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
HeartbeatRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0