Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The BrainiacsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5