Movies
Ratings
977
GlassRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5