Movies
Ratings
555
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Sea BeastRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.5