Movies
Ratings
1061
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
The JudgeRated ★ 4.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Dragon BladeRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5