Titles you rated
Jack ReacherRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Police Story 2013Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The White StormRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.0
Henry's CrimeRated ★ 1.5
Enter the DragonRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.5
Mega PiranhaRated ★ 1.0