Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Between Him and HerRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 1.5
CelebrityRated ★ 1.0
My Lovely LiarRated ★ 1.0
The First RespondersRated ★ 1.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 3.0