Movies
Ratings
1546
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 1.5
A Good Day to Die HardRated ★ 1.5
The MayorRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Alien: CovenantRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5- Sherlock HolmesRated ★ 1.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 1.0
Our PresidentRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 1.0
The UnfairRated ★ 1.5
Dark PhoenixRated ★ 0.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5