Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 2.5
- War of MoneyRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
PastaRated ★ 1.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.0- Saikano: The Another Love SongRated ★ 4.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.0