Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Robin HoodRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The ESP CoupleRated ★ 2.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
WindstruckRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
HoneyRated ★ 5.0