Series
Ratings
47
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Idle MermaidRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Cunning Single LadyRated ★ 1.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
BrainRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0