Series
Ratings
104- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.5- Great InheritanceRated ★ 3.5
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.5
RivalRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 4.0- Sad Love StoryRated ★ 3.5