Movies
Ratings
500
The OutlawsRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 1.0
AmélieRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 1.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0