Movies
Ratings
309
BeginnersRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5