Series
Ratings
69
Ancient Love PoetryRated ★ 5.0
A Female Student Arrives at the Imperial CollegeRated ★ 4.5
Forever and EverRated ★ 5.0
The Sleepless PrincessRated ★ 4.0
One and OnlyRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
Love Is SweetRated ★ 5.0
Dating in the KitchenRated ★ 5.0
You Are My GloryRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 1.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
SeventeenRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 1.0