Series
Ratings
77
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0