Series
Ratings
32
WestworldRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0