Titles you rated
VenomRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 3.5
The Secret: Dare to DreamRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Me and MeRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5