Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5