Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Bigger Stronger Faster*Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0