Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 1.0
Black WidowRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 1.5
A Perfect ManRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Jesters: The Game ChangersRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 3.0