Movies
Ratings
185
Green BookRated ★ 1.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
FrantzRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5