Titles you rated
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 0.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 5.0
Little Black DressRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 4.0