Series
Ratings
57
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0
My Secret HotelRated ★ 2.0
Medical Top TeamRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 5.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.5
Waiting for LoveRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0