Movies
Ratings
202
MaleficentRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0