Titles you rated
I Am Number FourRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
RinguRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 3.0