Titles you rated
VenomRated ★ 4.0
TagRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0