Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
Fired Up!Rated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Life as We Know ItRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0